Plaukų dažai – ko apie juos galėjote nežinoti?

·

dažai
Photo by cottonbro studio on Pexels.com

Pasikeisti plaukų spalvą šiais laikais yra labai paprasta bei lengva. Reikalingi tik plaukų dažai ir jau po keletos minučių Jus puoš nauja plaukų spalva. Vieną dieną galite būti juodaplaukė, o kitą jau raudonplaukė ar rusvaplaukė. Žinoma, yra ir netradicinių plaukų dažų spalvų, kurias taip pat smalsu išbandysi tiek jaunoms panelėms, tiek ir vyresnėms moterims. Dalis jų išdrįsta išmėginti ryškiai rožinę, kitos pasiryžta būti mėlynaplaukėmis ar net nusidažo savo plaukus žalia spalva. Tikriausiai nėra tokios spalvos, kuria nebūtų galimybės nusidažyti savo plaukus.

Kodėl moterys ryžtasi dažyti plaukus – jau kitas klausimas. Vienoms dažymas yra reikalingas norint paslėpti žilus plaukus, kitoms tiesiog nepatinka turima natūrali plaukų spalva, o trečiai daliai moterų tiesiog smalsu pamėginti plaukų dažymą, kad sužinoti, kaip jos atrodytų su vienokia ar kitokia plaukų spalva. Daugelis pirmą plaukų dažymą atlieka jau vaikystėje ar paauglystėje, tad su laiku tik galimybių išbandyti, kurie plaukų dažai bus tinkamiausi atsiranda daugiau.

Visada reikia prisiminti taisyklę, kad būtina rinktis tik kokybiškus plaukų dažus. Šiandien prekybos lentynos bei internetinės parduotuvės tiesiog sprogsta nuo prekių gausos. Visa tai galioja ir plaukų dažams. Tad atkreipkite dėmesį, kokie profesionalūs plaukų dažai yra parduodami, nes dažniausiai būtent šio tipo dažai bus tausojantys Jūsų plaukus ir natūralūs, mažiausiai kenkiantys. Nors norinčioms dažyti plaukus su ilgalaikio poveikio dažais tikrai nepavyks išvengti sudėtyje vienokių ar kitokių cheminių medžiagų. Bet visa tai tam, kad spalva būtų intensyvesnė bei išliekanti kuo ilgiau.

Imkitės ir Jūs gudrybių – skaitykite atidžiai pakuočių etiketes. Jei jose rasite amoniako, tai tokie plaukų dažai nebus tausojantys Jūsų plaukus. Dažų, skirtų plaukų dažymui, sudėtis yra svarbiausias rodiklis. Žinokite, jog natūralūs ir ekologiški aliejai bei ekstraktai plaukus ne tik drėkina, bet ir maitina, taip pat suteikia nuostabaus žvilgesio. Be to nesikliaukite vien tik ant plaukų dažų pakuotės esančiomis nuotraukomis bei skambiais šūkiais. Dažymo rezultatas dažniausiai priklauso ne tik nuo pasirinktų dažų, bet ir nuo Jūsų plaukų būklės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *